Ice Cream Kids (Ads Free)

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.10 TL
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.19
  • Dil İngilizce
  • Firma Bubadu
Çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak bu mükemmel oyuna siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olun.

 Çağımızda artık küçük yaştaki çocuklar bile teknolojik aletleri çok kolay bir şekilde kullanabiliyor. Bu durum her ne kadar tehlikeli görünse de yetişkinler bu durumu yaralı hale getirebilir. Örneğin çocukların oynayabileceği yaralı oyunlar ve izleyebileceği faydalı animasyonlar telefonlara yüklendiğinde çocuklar teknolojiyi yararlı kullanmış olur. Bu oyun da çocukların ilgisini çekmek için üretilmiştir. Farklı özelliklere sahip bu eğlence dolu oyun çocukları kendine çekecek ve çocuklar bu oyunu oynamaktan hoşlanacaklar. Güzel vakit geçirmek için en iyi yol olan bu oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

 Oyun çocukların en kolay ve pratik öğrenme yoludur. Bu durum değerlendirilmeli ve yetişkinler tarafından kullanılmalı. Çocuklara yararlı oyunlar üretilmeli ve onların gelişim alanları desteklenmeli. Bu oyunda çocuklar lezzetli dondurmalar yapmayı öğrenecekler ve bunu öğrenirken de belli bir zaman dilimine sahip olacaklar. Verilen görevleri sürenin içinde yetiştirmek oyunun ilk ve en önemli kuralı. Çocuklar bu oyunu oynadıkça el göz koordinasyonları gelişecek ve dikkat süreleri de artacak.

 Bu mükemmel özellikleri olan harika oyuna siz de hemen sahip olun. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Sadece indir butonuna basmak bu oyuna sahip olmak için yeterli olacak. Siz de bu mükemmel oyunu satın alın ve çocukların eğlenerek gelişmesine fırsat tanıyın. 

Daha Fazla Göster
Ice Cream Kids (Ads Free) indir